info@fibercephesistemleri.com
Başpınar Mahallesi 1048. Cadde No: 180/C Altındağ ANKARA
HAKKIMIZDA
Fiber Cephe Sistemleri
Turizm, İnşaat, Tekstil, Ev Gereçleri, Yapı Malzemeleri alanlarında bugüne kadar en iyi şekilde hizmet vermiştir. 40 yıllık varlığı güvene dayanan şirketimizin genç girişimci yöneticileride aynı güven ve özveri ile çalışmalarını inşaat alanında devam etmektedir.

En büyük amacı ve azmin kaynağı güven olan Fiber Cephe Sistemleri fizibilite çalışmalarını arsa araştırmalarını geleceği de düşünerek arkasında sağlam yapılar bırakmak önceliği ile alanındaki öncülüğü devam ettirmektedir..

Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizde ve ideallerimizdendir. İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
 
© 2019 xxx inşaat  tüm hakları saklıdır
Biz kimiz
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Bize Ulaşın
Menü
ADRES
Başpınar Mahallesi 1048. Cadde No: 180/C Altındağ ANKARA
TELEFON
0312 577 77 06 - 0542 626 14 47
POSTA
info@fibercephesistemleri.com